VYŠÍVACÍ PROGRAM

  • 1 z 4
  • Zvolte variantupro více informacípro více informacípro více informací
28 999 Kč 12 999 Kč 15 999 Kč od 12 999 Kč
  • Varianta
Kategorie: VYŠÍVACÍ PROGRAM
 

Na trhu bývají obvykle dvě verze vyšívacího programu. Základní verze, která nemá ty hlavní funkce pro tvorbu vlastní výšivky a nabízí pouze základní editaci importovaného obrázku. Se základním vyšívacím programem budete moci stahovat obrázky nebo upravovat ty stávající, které potom převede tento program na výšivku. Vzory můžete snadno uložit nebo stáhnout pomocí USB flash disku. Pak je jednoduše přenesete do  vyšívací stroje a ten výšivku vyšije. 

Další verze je profesionální vyšívací program, který je výkonný nástroj s pokročilými funkcemi. V tomto programu si sami vytvoříte svoji vlastní výšivku. Výšivka je o tvaru, barvě, struktuře, to vše lze kombinovat v tomto programu. Při vytváření vyšívacích vzorů je důležité mít k dispozici širokou škálu ornamentálních technik. Plná verze programu tedy nabízí nespočet funkcí, které vám umožní vytvářet úžasné efekty a vy si tak vytvoříte jedinečné vlastní návrhy. 

Vyšívací programy eXuberance od značky Elna jsou extrémně intuitivní a snadno se používají, proto jsou vhodné i pro úplné začátečníky. Jsou kompatibilní s PC i Mac pro absolutní flexibilitu. Navíc jejich menu a ovládací prvky jsou v českém jazyce. 

Doporučujeme zakoupit si vyšívací program od stejného výrobce, od kterého máte také vyšívací stroj. 

Všechny uvedené programy si můžete objednat na www.texcentrum.com.

baner-2

Elnalogo-jpg-hd 

Švýcarské šicí stroje Elna jsou známy svoji kvalitou již od roku 1940. Vždy byla a je symbolem kvality, inovací a elegantní konstrukcí šicích strojů. Elna nabízí široký sortiment strojů od základních pro začátečníky, až po poloprofesionální šicí a quiltovací stroje s velkým ramenem. V sortimentu najdete také vyšívací stroje s ovládacím menu v českém jazyce a program pro tvorbu výšivek. 

  • Mechanické stroje - vhodné pro začátečníky
  • Elektronické stroje - pro hobby šití oděvů
  • Quiltovací stroje - speciální stroje pro quiltování a patchwork
  • Vyšívací stroje - pro hobby vyšívání na oděvy
  • Overlock / Coverlock - pro hobby sešívání a lemování oděvů z pružných látek
  • Vyšívací program - pro tvorbu výšivek do vyšívacích strojů